Ubranka Pinokio – wysokiej jakości odzież dla niemowląt

Firma Pinokio swoje ubranka produkuje wyłącznie w Polsce. Jest to jedna z najstarszych oferowanych w naszym kraju marek, której produkty dedykowane są dla najmłodszych. Pinokio specjalizuje się w produkcji ubranek dla dzieci od urodzenia do ok. 5 lat. Firma dokłada wszelkich starań, aby odzież spełniała oczekiwania rodziców oraz ich pociech.

Pinokio jest jedną z wiodących marek odzieżowych oferowanych przez sklep mamdziecko.eu.

Aby proces produkcji przebiegał bez zakłóceń oraz wyroby spełniały wysokie normy jakościowe ubranka te produkowane są w znakomitej większości bezpośrednio w siedzibie firmy. Zapewnia to produktom wysoką jakość i dbałość o detale. W trosce o zdrowie najmłodszych firma Pinokio zaczęła produkować ubranka niemowlęce posiadające certyfikat „bezpieczny dla dziecka”. Certyfikat ten posiadają wyłącznie nieliczne firmy w naszym kraju. Daje on rodzicom pewność, że produkty w które zaopatrzą się w firmie Pinokio będą dla ich dzieci w pełni bezpieczne i przebadane jakościowo.

Ponieważ Pinokio poza spełnieniem najwyższych norm jakościowych dokłada starań w celu prezentowania równie wysokiego poziomu estetycznego, proces projektowania każdej nowej kolekcji jest przemyślany i ściśle kontrolowany.
Efektem tego jest prezentowanie w 2-3 miesięcznych odstępach nowych ubranek w ciekawej stylistyce.
Projekty Pinokio są oryginalne i wyjątkowe a firmę cechuje również odwaga w prezentowaniu niebanalnych zestawień kolorystycznych.
W celu zapoznania się z poszczególnymi kolekcjami marki zapraszamy na stronę: https://mamdziecko.eu/pinokio-470
Wśród elementów każdej z kolekcji występują takie produkty jak: pajacyki, body niemowlęce, śpioszki, kaftaniki, półśpioszki. Rodzice szukający elementów odzieży wierzchniej znajdą dla swoich dzieci kombinezony, bluzeczki, ogrodniczki czy niezwykle popularne spodenki i leginsy dla maluchów. Poszczególne kolekcje dopełnione są poprzez takie elementy jak czapeczki, opaski, łapki niedrapki oraz buciki niechodki.

Bogatą ofertę ubranek marki Pinokio uzupełniają kolekcje premium, które rodziców urzekają bogactwem detali i doskonałym wykończeniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *