Odzież dla niemowląt – najpopularniejsze elementy wyprawki

Kompletując wyprawkę dla noworodka szczególną uwagę należy przyłożyć do zakupu odpowiednich ubranek. W dzisiejszych czasach rodzice mogą wybierać wśród szerokiej gamy różnych produktów. Bez względu na to jakie elementy uznamy za najpotrzebniejsze należy pamiętać o umiarze w zakupie produktów tego samego rozmiaru. Oczywiście warto mieć ubranka na zmianę, lecz pamiętajmy, że maluszek dość szybko wyrasta z początkowych rozmiarów.

Wśród bogatej oferty sklepu https://mamdziecko.eu/ znajdziemy produkty polskich producentów, które pozwolą każdemu rodzicowi skompletować praktyczną i użyteczną garderobę dla malucha. Poniżej prezentujemy podstawowe produkty którymi z pewnością warto się zainteresować.

Najpopularniejszymi ubrankami dla noworodków i niemowląt są:

1. Body niemowlęce – pokochały je mamy na całym świecie. Dla najmłodszych szczególnie polecane w formie rozpinanej po całej długości. Idealnie sprawdza się zarówno jako element ubierany pod odzież wierzchnią, oraz jako pojedynczy element ubioru malucha.

2. Pajacyk dla niemowlaka – chroni praktycznie całe ciało dziecka, poza główką i dłońmi. Często używany jest jako piżamka.

Załącznik:
pajac _roz.jpg

3. Kaftanik – przyjmuje formę koszulki rozpinanej pośrodku. Często zakładany jest na body.

4. Półśpioszki – mają formę spodenek. Posiadają szeroki pas – gumkę która utrzymuje półśpioszki na miejscu nie pozwalając im się zsuwać. Półśpiochy posiadają również zabudowane stopki.

5. Śpiochy – zapinane na szelki. Używane jak sama nazwa wskazuje również jako „piżamka”.

6. Łapki niedrapki – często zapominany przez rodziców element wyprawki. Pomimo niskiej ceny jest niewątpliwie bardzo użyteczny. Maluchy często rodzą się z na tyle długimi paznokietkami, że wykonując w pierwszym etapie życia niekontrolowane ruchy łatwo doprowadzają do zadrapań na delikatnej skórze. Z pomocą przychodzą właśnie łapki które ochronią maluszka przed zrobieniem sobie krzywdy. Wygodne łapki niedrapki znajdą Państwo na stronie https://mamdziecko.eu/lapki-niedrapki-229

7. Rampers – podobny do pajacyka. Często ubierany w letnich miesiącach. Od tradycyjnego pajac różni się w szczególności brakiem zabudowanych stopek. Może występować zarówno z długim jak i krótkim rękawem.

Polskie ubranka niemowlęce w atrakcyjnych cenach czekają na Państwa na stronie: https://mamdziecko.eu/ubranka-dla-noworodka-170

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *