Jacuzzi EVA – Twoje osobiste, ogrodowe Spa

Jacuzzi EVA to odpowiedni wybór do każdego ogrodu, czy tarasu. Jest to urządzenie zapewniające odrobinę luksusu, bez konieczności wychodzenia z domu. Relaksująca kąpiel połączoną z prozdrowotnym masażem całego ciała, może stać się idealnym sposobem na zakończenie stresującego dnia w pracy. Dodatkowo może być dostępna w zaciszu naszego własnego ogrodu. Zwiększa to możliwości korzystania z takiego zabiegu, bez martwienia się o zaplanowanie wcześniej serii zabiegów w SPA.

Regeneracja dla ciała!

Hydromasaż sprawdza się przy problemach z bólami reumatycznymi, zmniejszając dolegliwości bólowe. Świetnie wpływa na powszechnie występujące bóle kręgosłupa. Pomaga nam, stymulując i relaksując mięśnie w naszym organizmie, wspomagając przy tym utrzymanie dobrej kondycji całego układu kostnego. Usprawnia krążenie krwi oraz limfy, co pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne, przyspieszając wymiany chemiczne zachodzące w komórkach naszego ciała.

Odpoczynek po treningu

Jacuzzi EVA to produkt odpowiadający na potrzeby osób trenujących wszelkiego rodzaju sporty. Wodny masaż zapewni rozluźnienie spiętych partii mięśniowych, szczególnie w połączeniu z ciepłą wodą. Wspomoże to proces odprężenia obciążonych części ciała i zapewni ich lepszą regeneracje. Mocny hydromasaż sprawdzi się w rozmasowywaniu nadwyrężonych mięśni po intensywnym treningu i pomoże w ich lepszym rozciągnięciu. Wpłynie to pozytywnie na cały proces budowania tkanki mięśniowej, przyspieszając efekty ćwiczeń. Przy wyczynowym treningu taki domowy zabieg pozwoli na zapobieganie i minimalizowanie bólu w przypadku kontuzji. Taka forma masażu będzie nieoceniona, jako rutynowa forma wspomagająca cały plan treningowy. Szczególni w takich przypadkach dostępność takiego domowego Spa bywa niezbędna.

Ukojenie dla umysłu – źródło pozytywnej energii

Hydromasaż sprawdza się również w problemach układu nerwowego. Jego działanie wpływa kojąco na ogólne napięcie związane z stresem. Jacuzzi ogrodowe pomaga w wyciszeniu i relaksie potrzebnym do regeneracji nie tylko ciała, ale również umysłu. Specyficzny wytwarzany przez silny ruch wody, przyjemny, wilgotny mikroklimat wpłynie pozytywnie na układ oddechowy i wzmocni proces relaksu całego organizmu. Przyczyni się to do zapewnienia wewnętrznej równowagi potrzebnej do dobrego funkcjonowania każdego dnia. Otoczenie wod jak i jej odpowiednia temperatur zapewni nam odprężenie. Zniweluje napięcia mięśni związane też często ze stresem i wielogodzinną pracą w stałej pozycji. Pomoże nam w zapewnieniu sobie większego komfortu, przez co szybciej i łatwiej zregenerujemy swoje siły. Zyskamy w ten sposób zapas pozytywnej energii na kolejne dni. Jacuzzi EVA z hydromasażem posiada estetyczny, nowoczesny wygląd dzięki czemu wzbogaci przestrzeń naszego ogrodu, czy tarasu. Sprawdzi się też jako atrakcja na wieczorne spotkania ze znajomymi. Klimat ciepłej wody, jej szum, oraz zastosowane w urządzeniu kolorowe oświetlenie w połączeniu z kojącym masażem, zapewni niepowtarzalny klimat letnich wieczorów. Dzięki temu szybko i codziennie możemy nabierać sił na nowe wyzwania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *