Funkcjonalne i stylowe kosze na pranie

Kosze na pranie są elementem, który można znaleźć praktycznie w każdej łazience oraz pralni. Przechowuje się w nich odzież, ręczniki, pościel oraz inne akcesoria przeznaczone do prania. Dzięki nim nieczystości znajdują się w jednym miejscu i są ukryte przed wzrokiem domowników oraz gości. Kosze na pranie to nie tylko funkcjonalne akcesorium łazienkowe. Odpowiednio dobrany model może stanowić stylowy dodatek do każdego wnętrza.

Tekstylne kosze na pranie – przegląd ciekawych modeli
Tekstylne kosze na pranie cieszą się popularnością ze względu na łatwość utrzymania w czystości. Większość modeli można prać w pralce, co gwarantuje odpowiednią higienę pojemnika.
Tekstylne kosze na pranie mogą być wyposażone w funkcjonalne uchwyty. Umożliwiają one wygodne przenoszenie brudnej odzieży np. z łazienki do pralni. Uchwyty mogą występować w formie długich ramion, krótkich rączek lub też otworów zrobionych w materiale.
Niektóre tekstylne kosze na pranie wyposażone są w praktyczne kółka, dzięki którym nie ma konieczności podnoszenia ciężkiego pojemnika wypełnionego nieczystościami. Kółka mogą być przymocowane bezpośrednio do sztywnego materiału kosza lub umieszczone na specjalnym stelażu.
Zaletą tekstylnych pojemników na pranie jest to, że większość modeli można łatwo złożyć. Ułatwia to ich przechowywanie w przypadku nieużywania. Niektóre z nich wyposażone są w klapy do zamykania lub specjalny ściągacz.Załącznik:
22862100_de_05.jpg

Komplety koszy na pranie – zestawy kilku koszyków

Jeżeli zależy nam na szybkiej segregacji odzieży przeznaczonej do prania, możemy zdecydować się na komplety koszy do prania. Zestaw dwóch lub trzech pojemników umożliwia dzielenie brudnej odzieży na różne kategorie, np. czarną, białą i kolorową lub też przeznaczoną do prania w różnych temperaturach – 30, 60 i 90 stopni.
Komplety koszy do prania mogą być wykonane z różnych materiałów. Producenci oferują modele wiklinowe, tekstylne, drewniane, bambusowe czy też zrobione z trzciny. Najczęściej wyposażone są one w uchwyty, które umożliwiają wygodne przenoszenie pojemników z zawartością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *