Dlaczego kwiaty w pudełku mogą być świetnym pomysłem na prezent?

Jeśli chcesz podarować coś niebanalnego i pięknego, koniecznie zwróć uwagę na flower box. Jest elegancki i oryginalny. Możesz go podarować na różne okazje, np. urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, czy Walentynki. Bardzo popularne są czerwone róże. Wielkim atutem flower boxów jest możliwość personalizacji. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujesz go do okazji i gustu ukochanej.

Dlaczego kwiaty w pudełku zachowują świeżość przez długi czas?

Bukiet z ciętych kwiatów pięknie pachnie i wygląda. Wspaniale ozdobi wnętrze. Jest jednak mało trwały. Można się nim cieszyć zaledwie przez kilka dni. Cudowną alternatywą są kwiaty w pudełku. Mogą wytrzymać spokojnie nawet dwa tygodnie od wręczenia.

Nowoczesna kompozycja florystyczna wyjątkową trwałość zawdzięcza oryginalnej metodzie przygotowania. Na dnie pudełka wykonanego z tektury umieszcza się specjalną gąbkę. Jest nasączona nie tylko wodą, ale też profesjonalnymi preparatami florystycznymi. To właśnie one są odpowiedzialne za tak długą świeżość kwiatów.

Jeśli chodzi o trwałość i świeżość, wyjątkowym fenomenem są wieczne róże. Mogą wytrzymać nawet 2 lata. To wspaniały prezent na wyjątkową okazję. 

Idealny prezent dla alergików

Osoby uczulone na pyłki kwiatowe niestety nie mogą w pełni cieszyć się pięknym bukietem z ciętych kwiatów. Może pogorszyć ich samopoczucie i zaostrzyć reakcje alergiczne. Idealnym rozwiązaniem będzie nowoczesny i elegancki flower box. Kwiaty w pudełku nie dostarczają uczulających pyłków kwiatowych. Dlatego są bezpieczne nawet dla alergików.

Załącznik:
roseduchateau-flower-boxy.jpg

Nowoczesne kompozycje kwiatowe

Boxy kwiatowe bardzo podobają się nowoczesnym i wymagającym paniom. Nowoczesny i minimalistyczny flower box wspaniale prezentuje się we współczesnym wnętrzu. Można go postawić nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w eleganckim hotelu, kawiarni, restauracji, spa i biurze. 

Flower box idealny na każdą okazję

Elegancki flower box jest świetnym pomysłem na prezent. Taki upominek z pewnością doceni osoba, która uwielbia świeże kwiaty i ceni minimalizm. Kwiaty w pudełku można podarować m.in. na urodziny, imieniny, Walentynki, rocznicę ślubu. Można go też wręczyć na Dzień Kobiet, Dzień Matki lub inną wyjątkową okazję. Kobiety kochają dostawać kwiaty również bez okazji. 

Nowoczesne flower boxy wyglądają niezwykle efektownie. Są też praktyczne. Nawet jeśli kwiaty uschną, dalej można korzystać z eleganckiego pudełeczka. Może śmiało służyć do przechowywania różnych bibelotów. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych bukietów, które mogą wytrzymać tylko kilka dni.

Bogaty wybór opakowań

Masz duży wybór nie, tylko jeśli chodzi o kwiaty, ale również o opakowania. Dostępne są w rozmaitych kształtach i kolorach. Dużą popularnością cieszą się pudełka w kształcie serca i kwadratu. Mogą być gładkie lub z oryginalnymi nadrukami. Możesz wybrać płytkie lub głębokie opakowania. Różnią się też wielkością. Dlatego można w nich spokojnie zmieścić jedną, kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kwiatów. Wszystko zależy od naszego gustu i zasobności portfela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *