Wieczór panieński

Sezon letni to nie tylko czas wesel, ale także szalonych wieczorów panieńskich. Czasy, kiedy główną atrakcją spotkania w damskim gronie był striptizer przebrany za strażaka odeszły w zapomnienie. Organizatorki niezapomnianych imprez prześcigają się w coraz to bardziej oryginalnych pomysłach na umowne pożegnanie starego życia panien młodych. Obecnie popularnością cieszą się wieczory tematyczne, które wiążą się ze stosownym przebraniem. Jeśli potrzebujecie inspiracji w wymyśleniu hasła przewodniego dla wyjątkowego wieczoru panieńskiego, z pomocą przychodzą firmy specjalizujące się w tematyce o lekkim zabarwieniu erotycznym.

Tutaj przeczytasz o 100 rzeczach które trzeba wiedzieć przed wyjściem za mąż. 

Jednym z pomysłów może być wieczór w stylu policjantek z Miami, które wyznaczają wspólną misję aresztowania wszystkich niegrzecznych przedstawicieli płci męskiej, spotkanych podczas długiej nocy. Przydadzą się pejcze, kajdanki i oczywiście stosowna odznaka. Stroje policjantek można zastąpić przebraniami ponętnych gangsterek, które w oparach palących się cygar będą wyznaczać kolejne obiekty do umownego zlikwidowania. Mogą to być próby nakłonienia zaskoczonych mężczyzn do postawienia najdroższego drinka pannie młodej, aby szczęśliwie udało się im ujść z życiem. Nie mniej zabawne mogą okazać się gorące pielęgniarki, które wyruszają w miasto, aby wyleczyć złamane po drodze męskie serca. A w takim stroju nie trudno o miano „heartbreaker”.

Podobnie, jak w przypadku niedostępnych stewardess, które zaproszą na pokład wspólnej imprezy wszystkich, którzy przejdą kontrolę na wyimaginowanym lotnisku. Chętnych znajdzie się więcej niż na terminalu tanich linii lotniczych. Jeśli jednak wieczór panieński ma przybrać charakter koleżeńskiej żałoby, można pokusić się o przebranie panny młodej w czarną i zadziorną suknię ślubną, zakonnicę, albo uciekinierkę z więzienia miłości.

 

Tutaj przeczytasz o 100 rzeczach które trzeba wiedzieć przed wyjściem za mąż. 

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj