Total Fitness – czas na Wolę

100 m² strefy Power Cross, nowoczesna strefa cardio, ponad 3000 kg obciążeń w strefie wolnych ciężarów i wykwalifikowana kadra trenerska to gwarancja zastrzyku endorfin i prezent, jaki sieć klubów sportowych Total Fitness przygotowała dla mieszkańców warszawskiej Woli.  Nowoczesna siłownia przy ul. Wolskiej 88 spełni oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących sportsmenów.

Klub dysponuje specjalnie przygotowanym strefami do różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności fizycznych. Test siły i wytrzymałości w strefie wolnych ciężarów, rozciąganie mięśni, zajęcia fitness od TBC, przez trening obwodowy, boks, zumbę, body pump, skończywszy na pilates –  między innymi z tych opcji mogą skorzystać entuzjaści aktywności fizycznej. Idealny sposób na zakończenie treningu to odprężenie się w fińskiej saunie.

Atmosferę klubów Total Fintess tworzą ludzie. Do działania zachęcają ich instruktorzy. Sposobem bycia, życia i myślenia przekonują, że sport to pasja, która przy odpowiednim zaangażowaniu może zmienić życie. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Na terenie klubu utworzono specjalny kącik malucha oraz FitBar, gdzie można zjeść pożywny obiad, kupić przekąski, napoje izotoniczne, suplementy i odżywki. Wchodzenie i wychodzenie z obiektu przyspieszają specjalne bramki dostępu. W przeciwieństwie do poprzedniego klubu, który mieścił się w tej lokalizacji, obiekt Total Fitness przy Wolskiej jest w pełni klimatyzowany. Dojazd za pomocą własnego środka transportu ułatwia specjalna strefa parkingowa dla klubowiczów. Do końca roku w klubie można ćwiczyć za złotówkę. Akceptowane są również karty Benefit, Fitprofit i Ok System. Więcej szczegółów znajdziecie w recepcji klubu i na www.totalfitness.com.pl

Total Fitness to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów sportowych. Oprócz klubu na Woli, mieszkańcy stolicy mogą skorzystać z doskonale wyposażonych lokali na Wilanowie,  Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz na Grochowie. Sieć Total Fitness posiada także nowoczesną siłownię w Radomiu. Do zobaczenia na sali treningowej.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj