Rodzaje torebek – przegląd od Decobazaar

Torebka od zawsze stanowi nieodłączny element kobiecej garderoby. Nie ruszamy się bez nie czy na randkę do kina czy na spotkanie z przyjaciółkami. W zależności  od okazji, wybieramy małe kopertówki, które maja pomieścić tylko telefon, kartę kredytową i szminkę lub te większe, dzięki którym pomieścimy ulubiona książkę i drugie śniadanie. Poniżej znajdziesz przegląd najpopularniejszych rodzajów damskich torebek które możesz znaleźć na Decobazzar.

Torebki na ramię

Jeden z najpopularniejszych i najwygodniejszych typów torebek. Dzięki możliwości noszenia jej na ramieniu, daje nam swobodę w posługiwaniu się rękoma, przez co jest idealną torebka miejską. W zależności od stylu w jakim się ubieramy, możemy wybrać klastyczne modele lub te bardziej awangardowe.

Torebki do ręki

Kategoria torebek przeznaczonych dla kobiet o bardziej konserwatywnym podejściu do mody, choć na przestrzeni lat projektanci starają się nadać temu modelowi bardziej uniwersalny wygląd. I choć początkowo kojarzone głownie z aktówkami i torebkami bardzo biznesowymi, torby do ręki stale zyskują sympatię kobiet na całym świecie.

Kopertówki

Model typowo imprezowy, idealnie wpasowujący się w klimat wesela jak i nocnego wyjścia na miasto. Wcześniej kojarzone głównie z satynowymi puzderkami, teraz kopertówki przeżywają prawdziwy renesans. Tworzone z różnych materiałów i w różnej wielkości, stanowią idealny połączenie funkcjonalności i wygody. Sprawdź fajne kopertówki na kopertówki na Decobazaar.

Torby podróżne

Jeżeli wybierasz się na parę dni za miasto i nie chce zabierać ze sobą ciężkiej walizki, torby podróżne to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Są lekkie, pojemne i najczęściej z wygodnym uchwytem, wiec podróżowanie z takim bagażem nie sprawia żadnych trudności.

Torby na zakupy

Zadbaj o przyrodę i zamiast kolejnej reklamówki wybierz materiałową torbę, która oprócz pomieszczenia wszystkich twoich zakupów będzie świetnie wyglądać. Torby dzianinowe są miękkie, możesz je dowolnie składać i rozkładać gdy zajdzie taka potrzeba.

Torby na laptopa

Torby na laptopa są wygodnym rozwiązanie, kiedy chcesz oddzielić laptopa od swojej codziennej torebki. Najczęściej robione są z wytrzymałych materiałów z dodatkowym zabezpieczeniem, by podczas transportu naszego sprzętu wszystko było na swoim miejscu. Dodatkowo niektóre modele wyposażane są w przegródki na ładowarkę, kabel i inne techniczne rzeczy niezbędne w pracy z laptopem.

Ważna jest jakość

Przy zakupie torebki musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jedna z nich jest jakość materiałów, z jakich jest wykonana. Jeżeli planujesz zakupów torebki uniwersalnej, zdecyduj się na skórę naturalną – taki materiał gwarantuje trwałość i dobry wygląd torebki na lata. Taka torebka będzie kosztowała dużo więcej od tych wykonanych z ekoskóry, ale to inwestycja na kilka sezonów. Jeżeli jednak jest to torebka „na jedno wyjście”, możesz kupić coś, co pasuje do stylizacji, niekoniecznie brać pod uwagę jej jakość.

Sprawdź

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj