Prezent na każdą okazję

Kupując prezent często mamy problem z wyborem tego odpowiedniego. Zastanawiamy się, co mogłoby sprawić radość obdarowywanej przez nas osobie. Szukamy czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Niejednokrotnie spędzamy długie godziny oglądając wystawy sklepowe i myśląc, co kupić. Pamiętajmy, że podarunek powinien być przede wszystkim dany ze szczerego serca i skierowany w gust obdarowywanego. W artykule przedstawiamy pomysły na nietuzinkowe prezenty.

 

Portret na płótnie

Możemy go stworzyć z wykorzystaniem zdjęcia wykonanego aparatem albo telefonem. Tego typu prezent to przede wszystkim dobra pamiątka. Zdjęcia w różnej konfiguracji mogą okazać się ciekawą ozdobą wnętrza. W sieci znajdziemy pomysły na portrety w stylu retro, w stylu pop-art, czarno-białe, komiksowe i wiele innych. Zaskoczmy bliską osobę zdjęciem wydrukowanym na płótnie i pozwólmy jej czuć się jak gwiazda z pierwszych stron gazet.

Słowa ze zdjęć

Jeśli poszukujecie prezentu, który wyrazi wasze uczucia, to dobrym rozwiązaniem jest wybranie obrazu zawierającego słowa ułożone ze zdjęć. Możecie napisać, co tylko chcecie np. imię ukochanej, kocham cię, tata, mama, brat itp. Taki obraz jest nie tylko uwiecznieniem chwil na zdjęciach, ale również przekazuje nasze przesłanie.

Gwiazdka z nieba

Prezent gwiazdka z nieba to ciekawy pomysł na oryginalny upominek. W ramach takiego prezentu możemy samodzielnie nazwać gwiazdę. Zostanie to wpisane do rejestru Sky Star Registry. Na potwierdzenie otrzymamy certyfikat potwierdzający nadanie gwieździe imienia oraz astro zdjęcie. Tego typu prezent można kupić za pośrednictwem internetowego sklepu firmy MyGiftDna. Sprawdzi się on zarówno dla płci męskiej, jak i żeńskiej. Na hasło: gwiazdka z nieba prezent, z pewnością każdemu przypomina się popularne powiedzenie o podarowaniu gwiazdki z nieba. Teraz można niemal dosłownie tego dokonać.

Drzewo genealogiczne

Coraz więcej osób szuka korzeni swojej rodziny. Wypytują żyjących krewnych, szukają w archiwach i księgach parafialnych. Chcą dotrzeć w głąb historii rodu. Zwieńczeniem takich poszukiwań może być drzewo genealogiczne, na którym zawrzemy imiona, nazwiska, stopień pokrewieństwa oraz zdjęcia członków rodziny. Chcąc to uwiecznić można zamówić drzewo na płótnie. W sklepie internetowym firmy My Gift Dna zamówimy drzewo genealogiczne, na którym umieścimy do sześciu pokoleń wstecz i nieograniczoną liczbę członków rodziny. Prezent tego typu dobrze sprawdzi się dla babci, dziadka oraz rodziców.

Mapa podróży

Jeśli chcesz obdarować podróżnika, to dobrym wyborem będzie zakup mamy podróży. W sieci można znaleźć dwie wersję: mapę podróży po Polsce oraz mapę podróży po świecie. Zaznacza się na niej miejsca, w których już byliśmy lub do których planujemy pojechać. Taka mapa wydrukowana na płótnie będzie unikalną ozdobą każdego wnętrza. Dodatkowo przywiedzie na myśl miłe chwile spędzone w podróży.

Kubek z spersonalizowanym napisem

Kubek to bardzo uniwersalny prezent. Nadaje się praktycznie dla każdego: zarówno dla dziadków, rodziców, narzeczonej, chłopaka, jak i dla dziecka. Jeśli dodatkowo nadrukujemy na nim napis pasujący do właściciela lub pamiątkowe zdjęcie, to na pewno uzyskamy uśmiech na twarzy obdarowanego.

 

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj