Pomysły na niepowtarzalne randki w domu

Romantyczna kolacja we dwoje

Zaletą randek domowych jest prostota organizacji i możliwość wykazania się kreatywnością. Wystarczy odrobina inwencji i chęci, aby wyczarować niezwykły wieczór. Warto sięgać po sprawdzone przepisy – risotto z kurczakiem doskonale zda egzamin (http://www.codogara.pl/3478/risotto-z-kurczakiem-i-pieczarkami/). Wizja pysznego jedzenia, dobrego wina i muzyki na pewno spodoba się wybrance/wybrankowi. Oczywiście warto postawić na potrawy gotowane samodzielnie. Wybierając mało skomplikowane przepisy, minimalizujesz ryzyko kulinarnej wpadki.

Wybierz film i przygotuj zestaw przekąsek. Seans filmowy to świetny sposób na spędzanie czasu. Domowe przystawki, napoje i dobry film to 80% sukcesu. Możecie się poczuć prawie jak w kinie, a co najlepsze – taki wieczór wyjdzie o wiele taniej niż oglądanie na srebrnym ekranie.

Wieczór SPA

Pachnące oleje, świece, kremy i pyszne napoje oraz wspólna kąpiel – brzmi jak raj? Możesz urządzić tego rodzaju wieczór we własnym domu. Wspólny relaks to doskonała okazja do zaznania odrobiny bliskości. Odpoczynek przyda się każdemu. Rozluźniający masaż, kąpiel i wino, czego chcieć więcej?

Wspólne gry

Niezależnie od tego, czy jesteście fanami planszówek, gier wideo czy innych zabawek wspólny Gamerski wieczór to coś dla prawdziwych pasjonatów. Odrobina adrenaliny może podnieść atmosferę spotkania. To dobry sposób na przetestowanie reakcji na stres i przegraną, co w związku jest dość ważne. Warto przygotować na taką randkę dużo dobrego jedzenia, aby poprawić sobie humor po ewentualnej przegranej.

Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden rodzaj randki, zawsze możesz improwizować, stworzyć coś swojego lub zdecydować się dowolnie połączyć wspomniane pomysły. Wybierając randkę w domu możesz czuć się swobodnie i nie musisz przejmować się innymi ludźmi. Taki wieczór już na wstępie ma szanse stać się wyjątkowym.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj