Pomysł na randkę

Pomysłów na to jak spędzić udaną randkę jest imponująca ilość. Wybór miejsca okazuje się nie rzadko kluczem, aby osiągnąć pożądany efekt w postaci poczucia zadowolenia i satysfakcji z tego jakże ważnego wydarzenia. Warto przyjrzeć się niektórym mniej popularnym propozycjom, aby przy kolejnej nadarzającej się randce, móc zaproponować bliskiej osobie coś nieco bardziej oryginalnego niż np. kino.

udana randka

sxc.hu

Jest kilka różnych ciekawych możliwości. Dla osób, które łączy odważne nastawienie do życia, podejmowanie wyzwań, ciekawą propozycją może okazać się np. skok na bungee, czy uczestnictwo w prawdziwej konnej przejażdżce. Rejs po morzu, czy spływ kajakowy także brzmi interesująco. Udział z pozycji widzów, we wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, meczach, jak i koncertach znanych gwiazd muzyki, również może dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.

Coraz popularniejsze stają się obecnie studia tańca. Taki trening z osobą kompetentną, może stanowić interesujące doświadczenie, będące poniekąd także szansą na zbliżenie się do siebie dwójki zakochanych, tak w przenośni jak i dosłowne.

Dla tych, którzy są nastawieni na bardziej spokojne spędzenie randki, bez większych wyzwań, można by zaproponować odwiedziny któregoś z muzeum czy ośrodków kulturalnych. Odwiedzający mają szansę wzbogacić się o nową wiedzę, dzięki proponowanemu programowi, a także zaczerpnąć inspiracji do własnych projektów, jeśli akurat trafią na tematykę np. wystawy związaną z własnymi zainteresowaniami. Ciekawą sugestią jest także wizyta np. w fabryce czekolady, aby zobaczyć jak krok po kroku powstaje ten jakże popularny afrodyzjak. Samo skosztowanie jej ponadto w postaci gorącego napoju, w przyjaznym, ustronnym miejscu, może także być sposobem spędzenie czasu razem, a co więcej może przynieść wiele radości i znacznie wpłynąć na polepszenie nastroju randkowiczów.

Propozycją dla wszystkich, dla których najważniejsza jest obecność tej drugiej osoby, rozmowa z nią, jak i dla tych, co chcą też odciąć się od codziennego zgiełku, od otoczenia innych ludzi, jest wspólne gotowanie. Najfajniejsze wydaje się w powyższym to, że można razem coś stworzyć, i to od podstaw. Najpierw trzeba wymyślić danie, na które ma się ochotę, a następnie krok po kroku obmyślić sposób jego przygotowania. Nie chodzi tu jednak o zrobienie dokładnego planu działania z wyszczególnionymi punktami. Miło jest przygotować czasem coś bardziej spontanicznie, jedynie mając na względzie chęć ugotowania „czegoś” razem. Taka kulinarna randka zbliża do siebie dwie osoby, może być ona nieprzewidywalna i inspirująca, dla obu stron.

W takim wspólnym spotkaniu, randce, istotne faktycznie zdaje się być miejsce, choć chyba tą najważniejszą kwestią jest autentyczne zaangażowanie mężczyzny i kobiety we wspólnie spędzany czas, który jest szansą na bycie razem, na przeżywanie i kosztowanie pięknych momentów, dzielenie się też swoimi odczuciami, sobą.

 

Dorota Gelba

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj