Pierwsze buty dla dziecka to niezwykle istotny zakup.

Pierwsze buty dla dziecka, czyli te przeznaczone do nauki chodzenia, to niezwykle istotny zakup, który ma wpływ zdrowie stóp oraz kręgosłupa.

Pierwsze buty dla dziecka, czyli te przeznaczone do nauki chodzenia, to niezwykle istotny zakup, który ma wpływ zdrowie stóp oraz kręgosłupa. Niestety buciki złej jakości mogą oznaczać w przyszłości bolesne deformacje stóp oraz wady postawy. Dlatego tak ogromne znaczenie ma to, by buciki dla niemowlaka były nie tylko wygodne i estetyczne, ale także nie krępujące ruchów i przewiewne.Takimi właśnie cechami charakteryzują się buty Walkking’s.

Zdrowe i higieniczne

Pośród wielu ich walorów można wymienić między innymi to, że nie są sztywne oraz są wykonane z przewiewnej tkaniny. Ciasno uwięziona w sztywnym buciku stopa sprawia, że maluch czuję się w bucie niewygodnie i stara się go jak najszybciej pozbyć. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, jeżeli weźmiemy pod uwagę buciki niemowlęce Walkking’s, które są praktycznie drugą skórą dla naszego dziecka. Dzięki temu podczas nauki chodzenia, stopa jest kształtowana w sposób naturalny, dziecko ma swobodę ruchów i może zginąć palce. Warto zwrócić uwagę na doskonale zaprojektowaną podeszwę butów Walkking’s, która jest na tyle cienka, że zgina się dokładnie w taki sposób, jak zginają się stópki dziecka podczas chodzenia.

Buty do nauki chodzenia Walkking’s

Dodatkowo profesjonaliści, którzy zajmowali się kreowaniem zdrowych butów dla dziecka zadbali o to, by zapiętek dobrze przylegał do stopy, był miękki i elastyczny oraz dobrze wyprofilowany. Jak wiadomo, podczas intensywnej nauki chodzenia, stópki dziecka mogą bardzo mocno się pocić. By maluch miał pełen komfort, buciki dla niemowlaka Walkking’s zostały stworzone ze specjalnego materiału czyli mikrofibry onSteam. Pozwala ona małej stopie swobodnie oddychać, a zarazem wchłania 8 razy więcej wilgoci niż inne buciki niemowlęce. Dodatkowym atutem jest ich szybkie schnięcie, dzięki czemu błyskawicznie ponownie nadają się do użycia. Dodatkowo rodzice wybierający pierwsze buty dla dziecka z oferty Walkking’s, przekonają się, że mają one właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Materiał, z którego zostały wykonane nie ma żadnego zapachu. Ponadto niezwykle łatwo się je czyści, co ważne przy intensywnej nauce chodzenia po podwórku.

Buciki Walkking’s także są dostępne sklepie internetowym z artykułami dla dzieci i niemowląt e-babystuff.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj