Niezapomniane chwile we dwoje

Lenistwo w łóżku, wycieczka rowerowa, a może kino? Każdy z nas ma własne sposoby na atrakcyjne spędzenie czasu wolnego we dwoje. Niektórzy decydują się na bardziej aktywne, inni na pasywne formy spędzenia czasu. Są dni, kiedy chcemy poczuć się romantycznie, innym razem stawiamy na zabawę. Wakacje to idealny czas, aby ciekawie spędzić go we dwoje.

chwile we dwoje

sxc.hu

Na początek zaplanujcie wspólną podróż. W zależności od upodobań zastanówcie się czy waszym ulubionym zajęciem jest wędrowanie po górach, odprężenie nad brzegiem morza, czy zwiedzanie fascynujących zabytków i miejsc. Warto skorzystać przy tym z bogatej oferty last minute. Na pewno każdy marzy o niezapomnianych przygodach, romantycznych chwilach u boku drugiej połówki. Nawet weekendowa wycieczka na Mazury może dostarczyć wielu wrażeń. Jeśli preferujecie wypoczynek w domu, warto wspólnie przyrządzić ulubione danie, a potem zjeść je w niezwykłej atmosferze przy winie i świecach. Jeżeli pogoda dopisuje, romantyczną kolację można również przenieś na świeże powietrze. Potrzebującym chwili relaksu i odprężenia polecam zafundowanie sobie weekendu w SPA. To idealne miejsce, by poczuć się wyjątkowo, a przy okazji zadbać o swoje ciało.

Wersją dla oszczędnych mogą być domowe masaże przy użyciu olejków oraz balsamów, a także aromatyczna wspólna kąpiel, koniecznie przy świecach. Aktywni oprócz spacerów i przejażdżki rowerem mogą spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub kursach jogi. Idealna dla nich będzie również wyprawa kajakami lub rowerkami wodnymi. Nadal głodni wrażeń? Dla odważnych polecam skok na bangee, ze spadochronem lub lot balonem z widokiem na malownicze krajobrazy. Powrotem do młodzieńczych lat może być wizyta w wesołym miasteczku, a co za tym idzie przejażdżka diabelskim młynem oraz dużo śmiechu w gabinecie krzywych luster.

Niezapomniane chwile bliskości zapewni kurs tańca, do wyboru szeroka gama rodzajów i styli. Kochający naturę mogą wybrać się do lasu na grzybobranie lub podziwiać przepiękne rośliny w palmiarni. Aby zaczerpnąć odrobinę kultury można wybrać się na przedstawienie do teatru lub opery lub wzruszający film do kina. Lato to również czas imprez i koncertów plenerowych, na które warto się wybrać z ukochaną osobą. Jeśli oboje uwielbiacie zakupy, bogate oferty centrum handlowych stoją dla was otworem. Szczególną popularnością cieszą się sezonowe wyprzedaże. Jak widać istnieje niezliczona ilość form spędzenia wolnego czasu, wystarczy tylko czas i chęć przeżycia ze sobą niezapomnianych chwil.

 

Klaudia Izert

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj