Muzyczny świat Rosebelle

Muzyka, słońce i błogość na łonie natury. Z początkiem roku brzmi to jak noworoczne postanowienie. Gdyby tak się nad tym głębiej zastanowić, to jest to spełnienie marzeń niejednej kobiety.

Pora zimowa nastraja niewątpliwie do wypoczynku przy kominku. Niezapomniane chwile z bliskimi i ta otulająca ciepłem aura, która zapada w naszej pamięci na zawsze. Muzyka jest czynnikiem, który pobudza nasze zmysły, niezależnie od sytuacji. Muzyka wpływa na nasze nastroje, potrafi je zmieniać, podsycać. W zależności od nastroju słuchamy Guitar Horizon, Modern Classic, Boulevard Chillout, czy Amor Latino (rosebelle.eu) i delektujemy się chwilą. Muzyka łagodzi obyczaje, dlatego nawet milcząc możemy cieszyć się swoją obecnością i odzyskać równowagę zaburzoną codziennymi trudami.

Aktywni, wybierając ruch na świeżym powietrzu, zabierają muzykę ze sobą. Acoustic Chillout, czy Acoustic Lounge są doskonałym towarzyszem podczas biegania lub odprężającego marszu. Coraz więcej znajomych możemy spotkać na treningach w siłowni. Każda aktywność sprzyja naszemu dobremu nastrojowi, a przede wszystkim zdrowiu. Jednak monotonne treningi często nas nudzą i znajdujemy sobie mnóstwo argumentów, które zniechęcają nas do ćwiczeń. Warto dać sobie szansę i spróbować ćwiczyć z odpowiednią muzyką, co niewątpliwie dodaje nam powera.

Najważniejsze to zacząć i znaleźć jakiś skuteczny motywator do działania. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale jak dobry przyjaciel, potrafi także zachęcić nas do działania.

Nawet w starożytności uważano, iż muzyka ma na nas zbawienny wpływ. W łatwy sposób ułatwia nam pozbycie się negatywnych emocji. Frustracja i rozdrażnienie odchodzą w niepamięć, kiedy pozwolimy muzyce nas ukołysać. Spotkania z przyjaciółmi, chwile intymne ze świecami w otoczeniu doskonałych róż stabilizowanych, czy treningi na siłowni to doskonały czas na to, by pozwolić muzyce dać się ponieść.

Goa – the voice of India przeniesie nas w orientalny świat dalekiego wschodu, a Caipirinha Samba przypomni energetyczne latynoskie rytmy.

Zawsze kiedy myślimy o odpoczynku napływają nam na myśl jakieś dźwięki. Zawsze kiedy kochamy pragniemy dzielić się tym co najpiękniejsze i niepowtarzalne. Nastrojowa muzyka, wieczne róże i jakiś drobiazg, np. w postaci biżuterii z żywymi kwiatami to jest to co kobiety uwielbiają, o każdej porze dnia i nocy.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj