Mezoterapia – bezpieczny sposób na redukcję drobnych zmarszczek

Każda z nas przyzna, że pierwsze zmarszczki wprowadzają nas w zakłopotanie i powodują wiele kompleksów, ponieważ są pierwszą oznaką starzenia skóry. To naturalne, że mając czterdzieści lat lub więcej, trudno przywrócić sobie wygląd nastolatki.

Jeśli duchem czujemy się młodo, to warto pozbyć się zewnętrznych niedoskonałości. Stosowałaś już cały arsenał kosmetyków z drogerii i testowałaś mnóstwo zabiegów, które mogą nam w tym dopomóc i odwlec moment pojawienia się zmarszczek, ale nie widzisz oczekiwanych rezultatów?

Trzeba konkretnie zainteresować się nawet drobnymi zmarszczkami w odpowiednim czasie i dobrać odpowiednią metodę walki z tym mankamentem. Wygląd skóry zależy od tego, jak była pielęgnowana już od wczesnej młodości. Ale tak naprawdę nigdy nie jest za późno, aby o siebie zadbać i dodać dziewczęcego blasku oraz uroku. Nowoczesne metody odmładzające medycyny estetycznej pozwalają na skorzystanie z zabiegu mezoterapii w MediArt Clinic, dzięki któremu mamy szansę starzeć się wolniej i przede wszystkim ładniej. A o tym przecież od zawsze marzymy.

Specjaliści z MediArt Clinic przyznają, że zabieg cieszy się tak ogromną popularnością dzięki zastosowaniu skoncentrowanych Czynników Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) i komórek macierzystych pozyskanych z krwi Pacjenta. Terapia CGF pozwala zwalczyć takie problemy, jak: drobne zmarszczki, utrata jędrności skóry, a nawet wypadanie włosów.

Wskazania do zabiegu mezoterapii:

  • utrata jędrności skóry,
  • zmarszczki,
  • wypadanie włosów,
  • szara, pozbawiona energii cera,
  • skóra wymagająca rewitalizacji i odżywienia.

Komórki macierzyste – recepta na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to typowo męska przypadłość, ale problem ten dotyka też często kobiety. Gdy zauważymy, że na naszej szczotce pojawia się coraz więcej włosów i drogeryjne odżywki i wcierki nie przynoszą efektów, warto poszukać pomocy u specjalistów medycyny estetycznej i rozwiązać ten problem.

CFG to naturalna, a przez to w 100% bezpieczna metoda mezoterapii, jak tłumaczą eksperci z MediArt Clinic. Do zabiegu wykorzystywane są komórki pozyskiwane z krwi Pacjenta, dlatego nie ma ryzyka reakcji alergicznych, powikłań i działań niepożądanych. Oryginalny paszport Pacjenta CGF, który jest otrzymywany w klinice, to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości zabiegu.

Zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych pozwoli na poprawę kondycji włosów. Twoje kosmyki będą wzmocnione i odbudowane, a problem łysienia zostanie wyeliminowany.

Leczenie wypadania włosów – wskazania:

  • zwiększone wypadanie włosów (także spowodowane ciążą),
  • łysienie (plackowate i androgenowe),
  • osłabione i cienkie włosy,
  • inne czynniki, takie jak: stres, zła dieta, zaburzenia hormonalne.

Komórki macierzyste mają bardzo dużo zastosowań. Współcześnie coraz częściej używa się ich do odmładzania i regeneracji skóry. Efekty takich zabiegów są bardzo satysfakcjonujące. Komórki są uzyskiwane z krwi Pacjenta i dają impuls do pełnej rewitalizacji skóry. Dzieje się to poprzez stymulację kolagenozy i namnażanie fibroblastów. Bezpieczeństwo i skuteczność tego zabiegu sprawiają, że coraz więcej osób szukających rozwiązania na problem zmarszczek, wypadania włosów czy utraty jędrności skóry decyduje się na mezoterapię CGF – wiodący zabieg odmładzający.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj