Lovense Lush – odkryj nowy wymiar przyjemności

Chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne i odkryć nowy wymiar przyjemności? Poszukujesz sposobów, by przeżywać rozkosz ze swoją połówką mimo dzielącej was odległości? A może szukasz wibratora do zabaw solo, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojego ciała? Dobrym rozwiązaniem może być wibrator Lovense Lush – wibrator bluetooth obsługiwany poprzez smartfona.

Lovense Lush – wibrator, który pozwoli Ci odkrywać przyjemność tak, jak lubisz

Wibrator Lovense Lush to wibrator przeznaczony do masowania punktu G. Różni się on od zwykłych wibratorów tym, że w jego końcówce została umieszczona niewielka antena. Umożliwia ona sterowanie wibratorem przy pomocy specjalnej aplikacji na smartfon lub smartwatch. Aplikacja ta jest prosta w obsłudze i dostępna w języku polskim. Pozwala regulować tempo i intensywność wibracji tak, aby było ono najbardziej do pasowane do naszych potrzeb. Warto testować i zapisywać własne kompozycje wibracji.

Co więcej, wibrator ten może być obsługiwany poprzez mikrofon. Możemy sterować urządzeniem głosowo, albo oddawać się rozkoszy w rytm wibracji, których tempo i intensywność dopasowane zostały do ulubionej piosenki. Możliwości jest naprawdę wiele.

Lovense Lush – doskonały pomysł na prezent lub na seks na odległość

Lovense Lush to wibrator elegancki i subtelny, dlatego też doskonale nadaje się na prezent dla partnerki – na przykład z okazji urodzin czy rocznicy związku. Bardzo często jest jednak wybierany przez pary, które dzieli odległość. Wibrator może być obsługiwany poprzez bluetooth z odległości do dziewięciu metrów, albo przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Twój partner, przebywając w innym kraju, może wybierać dla Ciebie intensywność i rodzaj wibracji. W ten sposób będziecie przeżywać rozkosz wspólnie. Cichy i dyskretny wibrator doskonale sprawdzi się również do zabaw w miejscach publicznych.

Bezpieczny i przyjazny dla skóry

Wibrator Lovense Lush wykonany jest z medycznego silikonu – materiału, z którego wykonywane są na przykład implanty. To materiał, który jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Jednocześnie jest on bardzo przyjazny dla skóry. Nie powoduje uczuleń i nie podrażnia.

Nie musisz się również obawiać o bezpieczeństwo swoich zakupów. Twoja prywatność jest chroniona. Kiedy zamawiasz gadżety erotyczne z firmy Lovense Lush, zostają one dostarczone w opakowaniu, na którym nie znajdują się żadne symbole producenta. Osoba, która zobaczy paczkę, w żaden sposób nie będzie mogła się zorientować, co jest wewnątrz. Nie musisz się obawiać, co pomyśli wścibska sąsiadka, gdy kurier wręczy Ci przy niej paczkę.

Lovense Lush – nowoczesne technologie dla Twojej przyjemności

Firma Lovense Lush została założona w 2009 roku w Hong Kongu. Jej założycielami była para, która przebywała w związku na odległość, co podsunęło pomysł produkcji wibratorów obsługiwanych zdalnie na odległość. Od tamtego czasu firma zasłynęła na rynku wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przemyślanymi i dopracowanymi produktami najwyższej jakości.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj