Kolorowy świat „Karoliny w mieście” na CBS Drama!

Kolorowy świat „Karoliny w mieście”  na CBS Drama!

Karolina w mieście

Karolina w mieście

Czy może być coś wspanialszego, niż życie znanej, młodej rysowniczki mieszkającej  na Manhattanie? Do szczęścia brakuje tu jedynie udanego związku! Caroline Duffy, bohaterka serialu „Karolina w mieście”, coś o tym wie. Jej miłosne perypetie stanowią bowiem inspirację
i dostarczają jej materiału na wiele zabawnych komiksów. Losy pogodnej Caroline i jej przyjaciół już od 5 stycznia w dni powszednie o 17:00 i 17:30 na CBS Drama!

Caroline Duffy (Lea Thompson, Powrót do przyszłości) jest uroczą rysowniczką, która zyskała popularność dzięki tworzeniu komiksów. Są one na tyle lubiane, że trafiają na kartki pocztowe, kalendarze, czy do książek, a Carolina ma coraz więcej pracy. Postanawia zatem zatrudnić asystenta, który będzie jej pomagał w realizacji projektów. Na rozmowy kwalifikacyjne przychodzą sami dziwacy i taki też okazuje się Richard (Malcolm Gets, Szare ogrody). Jest neurotyczny, boi się kotów i ma zdecydowanie za wysokie kwalifikacje, ale też okazuje największą determinację. Kiedy Caroline zatrudnia go, nie zdaje sobie nawet sprawy, że okaże się on ważny nie tylko w jej życiu zawodowym.

W pierwszym odcinku serialu dowiadujemy się, że główna bohaterka rozstała się ze swoim chłopakiem, przystojnym Delem (Eric Lutes, Jak dwie krople wody). Jest on właścicielem firmy produkującej kartki okolicznościowe i byli partnerzy muszą nadal spotykać się z powodów zawodowych. Okazuje się, że Del nie tylko szybko umawia się na randkę z nową dziewczyną, ale także zaprasza ją do miejsca, do którego zwykle zabierał Caroline. Rysowniczka robi wszystko, by pokazać, że jej wiedzie się równie dobrze. Umawia się na kolację z nowopoznanym mężczyzną tak, by spotkać Dela i pokazać mu, ze jej życie również poszło naprzód. Tajemniczy mężczyzna nie zjawia się, ale na szczęście Richard spieszy Caroline z pomocą.

W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu nie zabraknie komicznych sytuacji i dowcipnych komentarzy. Caroline z powodu kontuzji pleców będzie musiała przyjmować

Karolina w mieście_2

silne środki przeciwbólowe, co zabawnie wpłynie na jej zachowanie. Del i Richard przygotują dla niej z tej okazji komiks. Sąsiadka Caroline –  Annie (Amy Pietz), przekona ją, by umówiła się z mężczyzną robiącym zakupy w centrum handlowym. Okaże się on jednak paranoikiem. Mimo zerwania, sprawy między wesołą rysowniczką a jej byłym chłopakiem wcale nie zostaną zakończone. Jeszcze nie raz okaże się, że para wciąż ma do siebie słabość.

Na 1. sezon sitcomu „Karolina w mieście” kanał CBS Drama zaprasza od 5 stycznia w dni powszednie o 17:00 i 17:30. Powtórki następnego dnia od 9:00 i 13:00. Odcinki z całego tygodnia w niedziele od 13:00.

***
Kanał CBS Drama zapewnia swoim widzom wspaniałą rozrywkę przez całą dobę dzięki szerokiej gamie najbardziej znanych na świecie seriali telewizyjnych.

W styczniu na CBS Drama będzie można zobaczyć między innymi seriale „Żona idealna”, „Statek miłości: nowa fala”, „Karolina w mieście”  i  „Do diabła z kryminałem”.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj