Kilka pomysłów na ekstremalny prezent dla ukochanego

Jeśli twój facet lubi trudne warunki, podbramkowe sytuacje i ryzykowne decyzje, a wszelkie niebezpieczeństwo jest dla niego wyzwaniem, postaw na ekstremalny prezent. Każda okazja jest dobra, aby amatorowi mocnych wrażeń zaproponować kolejną przygodę. A może bardziej niż męski lub samotny wypad ucieszyłoby go wspólne szaleństwo? Przełam się – mały zastrzyk adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodził!

Nie tylko cztery koła: prezent dla fana motoryzacji i dla miłośnika militariów

Motocyklista czy zapalony kierowca – jeśli jest prawdziwym fanem motoryzacji, ekstremalna przejażdżka to prezent dla niego. Chevrolet, Dodge, Mitsubishi, sportowy bolid, a nawet monster truck – wszystko jest w zasięgu możliwości. Za kierownicą terenowego samochodu można pokonywać nawet trudne, wyboiste trasy z przeszkodami. Natomiast na fotelu pasażera w towarzystwie doświadczonego rajdowca – jechać z zawrotną szybkością i poznawać tajniki driftingu. Vouchery na tak niecodzienną atrakcję oferuje strona Prezent Marzeń w zakładce „dla niego” (https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niego/). Znajdzie się tam również coś dla miłośników wozów bojowych. O przejażdżce czołgiem długo nie zapomni nawet największy poszukiwacz przygód. Jeśli jednak zamiast opancerzonego pojazdu woli karabin maszynowy, także nic nie stoi na przeszkodzie, by choć na chwilę poczuł się jak żołnierz. Wejście na strzelnicę można wykupić w formie vouchera, a niejedno miejsce oferuje zabawę bronią ciężką.

Pod wodą, w powietrzu i na stoku: prezent dla aktywnego mężczyzny

Niespokojny duch znajdzie ujście dla swojej niespożytej energii nie tylko na strzelnicy. Równie oryginalnym prezentem, wręcz stworzonym dla urodzonego sportowca, może być kurs płetwonurkowy, windsurfingowy, snowboardowy, pilotażowy lub paralotniowy. Ilość dostępnych opcji voucherowych przyprawia o zawrót głowy, nietrudno więc znaleźć coś, co usatysfakcjonowałoby nie tylko twojego faceta, ale również ciebie (nawet jeśli masz opory przed robieniem szaleństw. Jeśli interesuje cię ekstremalna przygoda dla dwojga, zastanów się na przykład nad skokiem na bungee, lotem w aerotunelu, spływem kajakowym bądź parasailingiem. Spędzając czas ze swoim facetem w tak niecodziennych okolicznościach, sprawisz mu podwójną radość. Wspólne doświadczenia – zwłaszcza tak skrajne – wzmacniają porozumienie i budują zaufanie w związku. Może więc warto się choć na chwilę pozbyć się oporów i stawić czoła irracjonalnym lękom?

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj