Kiedy marzysz o nowym laptopie, ale Cię nie stać…

Ile to razy zdarzyło się, że pisałaś na swoim komputerze pracę na zaliczenie a on nagle przestał działać? Albo właśnie dzwonisz do ukochanej osoby, a telefon wypowiada Ci posłuszeństwo? Niestety to nic niezwykłego. Sprzęty elektroniczne po prostu psują się i nic na to nie można poradzić. Kiedy okazuje się, że już nie możesz ich naprawić, nie czekaj tylko odwiedź poznańskiego Wieloryba.

Czym jest Wieloryb?

Wieloryb to nowy sklep, który został otwarty w Poznaniu. Swoim działaniem nieco przypomina antykwariat, komis  lub lombard. Można tu sprzedać przedmioty, które były używane, ale są sprawne i jeszcze długo mogą cieszyć nowych właścicieli swoim działaniem. Wieloryb to także sklep z przesłaniem. Jego założyciele są zdania, że te wszystkie przedmioty, które nie trafią na wysypisko lub złom ale znajdą nowych właścicieli sprawią, że świat będzie odrobinę czystszy. Będzie nam się tu lepiej i przyjemniej żyło.

Dlaczego  warto tu zaglądać?

Wieloryb to sklep, w którym można znaleźć wszystko. To właśnie tutaj musisz zajrzeć w pierwszej kolejności, jeśli szukasz np. sprawnego sprzętu elektronicznego, niestandardowych mebli czy dodatków do mieszkania, odzieży czy gadżetów w niższej cenie. Możesz tu znaleźć również książki, odzież, biżuterię i elementy wyposażenia wnętrz. Decydując się na odwiedzenie Wieloryba masz szansę na znalezienie unikatowego sprzętu i dodatków w bardzo korzystnej cenie.

Wieloryb – sklep z przesłaniem

Sklep Wieloryb powstał nie tylko z myślą o utrzymaniu  Ziemi w jak najlepszej kondycji. Po co kupować coraz to nowe sprzęty i wyrzucać stare, które jeszcze działają? Lepiej je odsprzedać lub wymienić. Jeśli  używany komputer znajdzie nowego właściciela, będzie o jeden złomowany sprzęt mniej a przy okazji zmniejszy się ilość nowych produktów, które trzeba wyprodukować. Powiesz pewnie, że jedna sztuka nie zatrzyma światowej nadprodukcji dóbr użytkowych. Masz rację. Jednak jeśli Wieloryba odwiedzi choćby raz każdy Poznaniak i zostawi tam lub kupi choć jeden artykuł, wówczas zapotrzebowanie na nowe artykuły spadnie o kilkadziesiąt tysięcy sztuk – a to już całkiem spora ilość.

Czystsza Ziemia i…

Korzystając podczas zakupów z Wieloryba dbasz o naszą planetę, ale nie tylko. Jeśli nie przemawia do Ciebie fakt, że wysypiska śmieci będą mniejsze, w oceanach będzie pływało mniej śmieci, a Wieloryby zamiast żywić się plastikowymi odpadami będą spokojnie połykały kryl, to z pewnością przemówią do Ciebie argumenty materialne. Obecnie komputer średniej jakości to wydatek rzędu 1,5 tys. zł. Jeśli chcesz kupić nieco lepszy sprzęt to z portfela ucieknie 3-5 tys. złotych. Odwiedzając Wieloryba zapłacisz za sprzęt zaledwie część tej kwoty. Zyskasz sprawny komputer w całkiem przyzwoitej cenie.

Dlatego zamiast zbierać grosiki do skarbonki lub szukać banku, który udzieli Ci pożyczki na doskonałych warunkach, skieruj swoje kroki na Jeżyce do Wieloryba i tam znajdź wymarzony sprzęt za kwotę, którą masz w portfelu. Przekonaj się, że to doskonały pomysł na nowego laptopa i nie tylko.

Autor artykułu
Artykuł przygotowany przez firmę Sklep Wieloryb – miejsce, gdzie rzeczy znajdują nowych właścicieli.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj