Jaka jest recepta na prezent dla chłopaka?

Czy istnieje w ogóle coś takiego jak sprawdzony przepis na to, aby przeciętny, statystyczny chłopak, uśmiechnął się za każdym razem, gdy zerwie już papier ozdobny z prezentu? To sprawa trudna do rozważenia, bo równie skomplikowane jest zaobserwowanie jego szczerych reakcji.

Czy istnieje w ogóle coś takiego jak sprawdzony przepis na to, aby przeciętny, statystyczny chłopak, uśmiechnął się za każdym razem, gdy zerwie już papier ozdobny z prezentu? To sprawa trudna do rozważenia, bo równie skomplikowane jest zaobserwowanie jego szczerych reakcji. Wszystko zależy od stażu związku i wieku samego partnera. Co ciekawe to radość z otrzymywanych podarunków maleje wprost proporcjonalnie do stażu związku. No cóż taka jest bolesna prawda, im ktoś jest nam bliższy i lepiej go znamy, o tyle więcej możemy wobec niego sobie pozwolić. Mowa tu zarówno o tych złych, jak i dobrych aspektach zdobywania stażu w związku. Tendencja skali radości wobec otrzymywanych prezentów przez chłopaka jest niestety malejąca. Pamiętasz pewnie jak cieszył się z pierwszego podarunku (czy było to szczere?), dajmy na to, że dostał wtedy od Ciebie płytę Erica Claptona, bo kiedyś o nim wspomniał, co wcale nie musiało znaczyć, że jest fanem. Ciekawym doświadczeniem byłoby podarowanie mu drugiej płyty z dyskografii i zaobserwowanie reakcji po powiedzmy półrocznym stażu związku. Albo w zupełnie inną stronę, podarować mu tę płytę dopiero po rocznej znajomości.

Jeżeli jesteście na początkowym stadium cementowania związku, z pewnością nie masz zbyt dużego problemu z tym, aby znaleźć pomysł na prezent dla chłopaka (https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka). To najwspanialszy okres każdego związku, kiedy dwoje ludzi poznaje się na wzajem i wzajemie się sobą fascynuje. Odkrywanie swoich zainteresowań, upodobań, jego znajomych i rodziny to kolejne małe kroczki, wyzwania ale i wielkie radości. Mimo lekkiej tremy przychodzi czas na pierwszy prezent na dowolną okazję. Nie wiesz tego, ale i tak będzie cieszył się jak głupi do sera, niezależnie co znajdzie w środku. Na tym etapie jest bardzo duże pole do pomyłki i duuuża tolerancja. Potem zaczynają się schody. Nie mówimy to oczywiście o związku, ten niech żyje swoim własnym, miłosnym, partnerskim życiem. Skąd wziąć magiczną recepturę na udany, niezapomniany i wspaniały prezent dla chłopaka? Z dwóch doskonałych źródeł: z Internetów i od koleżanek lub kolegów delikwenta!

Wszystko zależy od tego, czy masz w ogóle jakiś plan, wahasz się nad czymś, czy zupełnie nic nie przychodzi Ci do głowy. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, co mogłoby mu się spodobać, najlepiej zacząć poszukiwania w Internecie. Masz tutaj dosyć sporą przewagę, ponieważ możesz zadawać dowolne pytania anonimowo, nawet te bardziej intymne, jeżeli myślałaś o jakimś bardziej osobistym podarunku. Zdziwisz się bo Internet aż kipi od zapytań kobiet w różnym wieku odnośnie tego co warto kupić na prezent dla chłopaka na urodziny, Gwiazdkę, rocznicę czy każdą inną okoliczność, taką jak chociażby Walentynki. Co więcej oprócz samych propozycji, najczęściej na forach dyskusyjnych, w komentarzach pod arytkułami czy blogach, znajdziesz od razu przekierowania do sklepów internetowych. Jedyne co musisz zrobić to wybrać to na co jesteś już prawie zdecydowana i po sprawie. Od Ciebie zależy czy będzie to jakiś śmieszny gadżet jak budzik do którego się strzela, spinki do mankietów, dobry trunek czy po prostu fajny t-shit. Teraz pozostało czekać na przesyłkę i jego szczery uśmiech. Alternatywa w postaci znajomych chłopaka też jest dobra, ale pod warunkiem, gdy masz jakiś pomysł, wiesz mniej więcej czego chcesz szukać, ale chciałabyś to jeszcze potwierdzić. Czy np. dany model i kolor koszuli mu się spodoba, czy słucha jeszcze Rolling Stonesów, czy przeszło mu już dawno i nie będzie zainteresowany płytą koncertową. Czy jest wobec tego przepis na prezent dla chłopaka? Pewnie że tak, wystarczy wykazać się sprytem i kreatywnością, a pomysły same przyjdą do głowy.

We współpracy z: https://www.toys4boys.pl

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj