Jak wybrać prezent na Dzień Mężczyzny?  

Dzień Mężczyzn przypadający na 10 marca stanowi wyjątkową okazję, aby kobiety pokazały, że ich doceniają. Każdy podarunek z pewnością sprawi panom radość, która jednak będzie tym większa, im bardziej upominek będzie zgodny z ich indywidualnymi upodobaniami. Na jaki prezent warto się zdecydować?

 

Sprzęt turystyczny

Nie jest żadną tajemnicą, że mężczyźni są zdobywcami. Nic więc dziwnego, że wielu z nich lubi podróże, górskie wędrówki, a nawet wspinaczkę lub odkrywanie kolejnych jaskiń. Rozpatrując, co można kupić na dzień chłopaka warto zastanowić się nad sprzętem turystycznym, jeśli faktycznie turystyka leży w granicach jego zainteresowań. Można kupić mapę, przewodnik turystyczny, tzw. czołówkę – latarkę zakładaną na głowę, termos, plecak, ale też praktyczną odzież sportową.

Dobra książka lub kawa

Drobne prezenty potrafią cieszyć nie mniej niż te, na które została wydana duża suma pieniędzy. Wiesz, że czyta książki? Wybierz pozycję, która odzwierciedla jego upodobania. Pożądany jest również zakup płyty z ulubioną muzyką lub konkretnym zespołem. Luksusowa kawa lub elegancka bombonierka również będą miłym upominkiem. Liczy się przede wszystkim pamięć i wyrażenie należnego mężczyznom szacunku.

Niecodzienna impreza

A może wizyta w tzw. Escape Roomie? Jeśli jeszcze nie wiesz, co to jest , to jest to pomieszczenie, w którym wybrana ekipa zostaje zamknięta i może wyjść dopiero po rozwiązaniu zagadek (lub maksymalnie ustalonym czasem, który zwykle wynosi 60 minut). Bardzo często Escape Roomy oferują zagadki tematyczne, dlatego jeśli np. Twój mężczyzna lubi filmy przygodowe czy horrory – na pewno coś dla niego znajdziesz!

Wyrafinowane prezenty z limitowanych edycji

Zastanawiasz się, co kupić chłopakowi i chcesz, aby prezent był wyjątkowy? Obawiasz się jednak, że na Twój pomysł zabraknie Ci funduszy? Rozważ skorzystanie z pożyczki online – takie firmy jak MoneyMan zapewniają pierwszą pożyczkę bez odsetek, co ułatwia jej szybkie spłacenie. Dysponując już funduszami, wybierz upominek z limitowanej edycji. Wśród mężczyzn nie brakuje koneserów whisky lub innych wysokogatunkowych trunków, ale panowie nie gardzą też ozdobami, a w szczególności zegarkami z ekskluzywnych linii. Mile widziana jest srebrna lub złota biżuteria – np. spinki do mankietów.

Bilet na…

Bilet na przelot do egzotycznego kraju, w którym razem spędzicie wakacje z pewnością będzie dla mężczyzny zaskoczeniem, ale równie dobrze może to być bilet na mecz ulubionej drużyny sportowej. Mężczyźni uwielbiają nie tylko piłkę nożną, ale również inne sporty dostarczające mnóstwo adrenaliny, dlatego dobrym wyborem może też być zaproszenie na pokaz akrobacji motocyklowych. Bilet do kina lub teatru to kolejny doskonały pomysł, ale warto pomyśleć o seansie premierowym lub rzadko wystawianym przedstawieniu.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj