Jak NIE podrywać kobiety

Panowie, muszę Was zasmucić, niestety nie ma uniwersalnej metody czy sposobu aby zdobyć kobietę. Każda z Nas jest niepowtarzalna, mamy inne wymagania, oczekiwania i gusta. Niestety nie jestem w stanie podać cudownego rozwiązania, mogę jednak powiedzieć czego nie powinniście robić, a to już powinno być całkiem pomocne.

Ale nuda…

Najczęstszym błędem popełnianym przez mężczyzn na początku znajomości jest ich przewidywalność i co tu dużo ukrywać…nuda. Jeżeli za każdym razem gdy poznawałbyś kobietę, ona pytałaby się Tobie o to samo: gdzie mieszkasz, co robisz i czy się z nią napijesz, to miałbyś dość, prawda? Dokładnie tak samo jest z kobietami. Lubimy gdy mężczyzna w intrygujący sposób zaczyna rozmowę, zaskakuje Nas swoimi opowieściami czy żartami.  Gdy kobieta śmieje się w Twojej obecności to możesz być pewien, że zrobiłeś bardzo dobre pierwsze wrażenie. Nieprzewidywalność to podstawa powodzenia w podrywie kobiet.

podryw

sxc.hu

Inwestycja długoterminowa

Mężczyźni często podchodzą do związków jak do inwestycji. Ale kobiety to nie żadna lokata, w którą im więcej inwestujesz tym masz wyższy zysk. Drogie prezenty, restauracje, wycieczki, wszystko aby zaimponować. Z czasem jednak gdy mężczyzna próbuje posunąć się dalej, proponując małżeństwo i założenie rodziny, okazuje się, że kobieta nie jest na to gotowa i zaczyna się wycofywać. Partner nie rozumie tego zachowania i nie wie gdzie popełnił błąd,a zrobił go już na samym początku znajomości. Jeżeli zależy Tobie na poważnym i trwałym związku, najpierw musisz zdobyć kobietę, potem możesz zacząć ją rozpieszczać.

Dżentelmen, nie służący

Każda kobieta docenia, gdy przepuszcza się ją w drzwiach, odsuwa krzesło by mogła usiąść czy podaje jej płaszcz. Jednak problem zaczyna się w momencie, gdy mężczyzna jest na każde skinienie  kobiety,ponieważz biegiem czasu staje się nudny i nieatrakcyjny dla partnerki. Ta sama sytuacja dotyczy zbyt miłych facetów, może brzmi to dziwnie, ale tak jest. Oczywiście lubimy, gdy mężczyzna przyznaje nam racje i zgadza się z nami, jednak gdy jest tak zawsze bez względu na okoliczności i rzeczywisty stan rzeczy, to oznacza tyle, że partner nie ma swojego zdania i jest jak marionetka, którą można ustawiać do woli.

Wszystko w swoim czasie

Podobno kobiety szybciej się angażują w związku i myślą o wspólnej przyszłości. Jednak nie do końca jest to prawda, tomężczyźni bardzo często już w początkowym etapie związku wyznają swoje zaangażowanie i uczucia, co nie zawsze jest dobrym posunięciem. Kobiety potrzebują czasu aby przekonać się, że partner jest dla nich odpowiedni i aby były pewne swoich uczuć. Zbyt szybkie wyznania miłości mogą odstraszyć i zaniepokoić potencjalną partnerkę. Lubimy uczucie lekkiej niepewności, tajemniczości, to nadaje związkowi barw i zwiększa zainteresowanie tą drugą osobą.

Partnerka, nie psychoterapeutka

Do błędnych zachowań należy także zwierzanie się z wszystkich problemów i zmartwień. Kobieta może pomyśleć, zwłaszcza na początku znajomości, że mężczyzna szuka psychoterapeuty a nie poważnego zobowiązania. Pokazujemy je swoim zachowaniem, że nie do końca jesteśmy zaradni i samodzielni. Kobiety posiadają bardzie rozwiniętą empatię, dlatego przeżywają problemy bliskich bardziej intensywnie, co może wpłynąć na atmosferę między partnerami.Trzeba odróżnić związek od przyjaźni. Lepiej będzie w takie sytuacji umówić się z kolegą na piwo i obgadać to po męsku, niż psuć relacje z nowo poznaną dziewczyną.

Przedstawione powyżej błędy to podstawowe przyczyny rozpadu wielu związków czy znajomości. Dlatego bardzo ważne jest Panowie, abyście zapoznali się z nimi oraz wprowadzili do swojego zachowania kilka zmian, które przyniosą efekty w bardzo krótkim czasie, zapewniam Was.

 

Roma Baran

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj