Czy plecaki vintage są dalej w modzie?

Wielu z Was na pewno się zastanawia nad tym, czy plecaki vintage nadal są w modzie czy pomalutku moda na nie mija. W tym artykule postaram się nieco nakreślić sytuację.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami czy też studentami albo osobami pracującymi, interesujemy się modą i poszukujemy własnego niepowtarzalnego stylu, który pozwoli nam wyrazić siebie. Jednym z elementów naszego outfitu jest torebka lub plecak, w których schowamy wszystkie potrzebne nam rzeczy. Jednym z najciekawszych fasonów jest plecak vintage, stylizowany zarówno w kroju jak i we wzorach na dodatek sprzed kilkudziesięciu lat. Czy jednak warto w niego zainwestować?

Najważniejsze w dobieraniu tego elementu garderoby jest nasze samopoczucie i świadomość tego, jaką stylizację chcemy stworzyć. Plecaki vintage świetnie sprawdzają się w stylizacjach nieformalnych i „na randkę” – są dużo wygodniejszym zamiennikiem torebki, a jednocześnie odpowiednio dobrany wzór doda naszej stylizacji lekkości i zwiewności. W stylu casualowym również się sprawdzają jako modny dodatek do stylizacji ulicznych, jednak trzeba mieć świadomość łączenia kolorów jak i materiałów, by nie stworzyć modowego koszmarka. Nie oznacza to jednak, że dodatki tego typu sprawdzają się wyłącznie jako uzupełnienie sukienki lub prostych stylizacji. Najważniejsze w tym wszystkim jest uświadomienie sobie, co chcemy osiągnąć przez daną stylizację i jak podkreślić ją dodatkami, zarówno plecakiem lub też zegarkiem, kapeluszem lub okularami.

Plecak vintage to świetny zamiennik dla tradycyjnych plecaków sportowych, które nie zawsze pozwalają nam wyrazić to, co chcemy przekazać w naszej stylizacji. Zwykle nie są brandowane w wulgarny, rzucający się w oczy sposób, a uniwersalny krój pozwoli go zabrać nam ze sobą nie tylko do szkoły lub na uczelnię. Świetnie sprawdzi się na wycieczce rowerowej lub spacerze ze znajomymi.
Niesamowita ilość wzorów i kolorów sprawia, że plecak vintage jest idealnym wyborem do szkoły. Przy odpowiednio przeprowadzonych poszukiwaniach jesteśmy w stanie znaleźć plecak, który nie tylko będzie pojemny, ale również stylowy i dopasowany do naszego charakteru. No i przede wszystkim jest bardzo wygodny i w przeciwieństwie do torebki na jedno ramię nie obciąża aż tak pleców, co docenią rodzice młodziutkich miłośniczek tego typu dodatków.

Niedrogie plecaki vintage można znaleźć na tej stronie https://betterlook.pl/plecak-vintage-48

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj