Celebryta wśród olejków – OUAI Hair Oil

Często zdarza się, że oprócz działania danego kosmetyku, ważny jest również jego splendor. Krem, który stosują gwiazdy kina? Szampon, który został stworzony we współpracy z supermodelką? Oczywiste, że chcemy go wypróbować.  Szczególnym względem i zainteresowaniem  cieszy się ostatnimi czasy olejek do włosów OUAI – to celebryta, ponieważ stworzony został przez fryzjerkę gwiazd. Czy wyróżnia go coś jeszcze? Jak działa na włosy olejek OUAI?

OUAI Hair Oil – czyli moc 11 naturalnych olejków

Pozostając się w temacie splendoru i celebrytów: jeśli mielibyśmy rozpatrywać to, czy olejek do włosów OUAI ma gwiazdorski skład, to zdecydowanie odpowiedź brzmiałaby: TAK! Jedenaście olejków to niebywała ilość, jak na produkt przeznaczony do ochrony i stylizacji włosów. Wśród nich znajdują się tak znane „gwiazdy”, jak olejek ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek, olejek jojoba, masło shea, olej słonecznikowy, ryżowy oraz z nasion ogórecznika; ale OUAI Hair Oil zaskakuje również innymi, egzotycznymi olejami, do których należą m.in.: olej z nasion baobabu, moringa, marakuja oraz abisyński. Mieszanka olejków z pewnością daje ciekawy i dosyć imponujący skład, tym bardziej, że zostały one wzbogacone o naturalne ekstrakty roślinne, które – we współpracy z silikonami – nadają produktowi lekką i przyjemną formułę.

OUAI OUAI Hair Oil- przeznaczenie

Olejek do włosów OUAI jest przeznaczony do poprawiania wyglądu i kondycji włosów, oraz wzmacniania elastyczności zwłaszcza włosów delikatnych cienkich i słabych, które są kłopotliwe podczas stylizacji, plączą się, tracą blask i niszczeją (w szczególności w ich newralgicznej części, czyli na końcach).

OUAI OUAI Hair Oil– działanie

Olejek do włosów OUAI działa przede wszystkim na zewnętrzne warstwy włosa – tworzy na ich powierzchni okluzyjną warstwę, która chroni przed zniszczeniem i utratą wilgoci. Jego działanie widać od pierwszej aplikacji – olej doskonale nabłyszcza włosy i sprawia, że lśnią, choć nie są przeciążone. Główną przyczyną niszczenia włosów jest szkodliwe działanie wysokich temperatur, dlatego OUAI Hai Oil ochrania włosy zarówno przed słońcem i promieniowaniem UV, jak również przed suchym powietrzem grzejników, lub tym ekstremalnie gorącym, czyli emitowanym przez suszarkę.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj