Buzdyganek naziemny – roślina dla mężczyzn

Buzdyganek naziemny jest rośliną z rodziny parolistowatych. Występuje on głównie w Azji, Australii i Afryce, a także w południowej i środkowej Europie. Buzdyganek naziemny stosowany był w medycynie ludowej przede wszystkim na wzmocnienie oraz jako afrodyzjak. Od lat roślina ta znana jest również ze swojego bardzo pozytywnego wpływu na potencję, zwiększenia libido, poprawy sprawności seksualnej oraz regulacji poziomu testosteronu.

Działanie

Buzdyganek naziemny to roślina, która szczególnie polecana jest dla mężczyzn mających problemy z potencją, a także dla osób cierpiących na obniżone libido, które chcą wzmocnić swoją sprawność seksualną.

Naukowcy udowodnili, że buzdyganek naziemny ma szczególne znaczenie w podnoszeniu poziomu testosteronu. Hormon ten odpowiedzialny jest za odpowiedni poziom libido u mężczyzn, a więc wpływa na jakość życia seksualnego. Wzrost testosteronu odbywa się za pośrednictwem saponin, których dostarcza buzdyganek. Związki te są, w dużym uproszczeniu, prekursorami testosteronu.

Buzdyganek naziemny wpływa również na wspomaganie wzwodu, które związane jest z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Na tej zasadzie działają popularne środki typu viagra. Warto zauważyć, że buzdyganek naziemny jest środkiem, który występuje naturalnie, a jego pozytywne działanie znane było już w starożytnej medycynie chińskiej i indyjskiej.

Wspomaganie wzwodu i wzmacnianie libido to nie jedyne właściwości buzdyganka naziemnego. Istnieją doniesienia, że substancje zawarte w tej roślinie przyczyniają się również do zwiększania liczby, żywotności i ruchliwości plemników. Dlatego też preparaty z buzdygankiem często wykorzystywane są także w leczeniu niepłodności u mężczyzn. W przeprowadzonych badaniach zaobserwowano ponadto poprawę wytrysku nasienia oraz ilości nasienia po suplementacji buzdygankiem naziemnym.

Preparaty z buzdygankiem naziemnym

Ekstrakty z buzdyganka naziemnego powszechnie wykorzystywane są w suplementach i preparatach na poprawę męskiej sprawności seksualnej. Jednym z takich preparatów jest Permen King. Suplement ten w swoim składzie zawiera wyciągi z buzdyganka naziemnego oraz L-argininę. Połączenie tego aminokwasu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego z wysokiej jakości składnikami roślinnymi sprawia, że preparat ten wspomaga erekcję, a co za tym idzie przyczynia się do poprawy życia seksualnego. W przeciwieństwie do licznych reklamowanych preparatów Permen King nie musi być stosowany przed stosunkiem. Przy regularnym jego dawkowaniu efekty utrzymują się przez cała dobę. Stosowanie tego produktu przez około 2 miesiące znacznie zwiększa szansę na utrzymanie się długotrwałego efektu nawet po zakończeniu suplementacji.

Problemy seksualne występują coraz częściej, nawet u młodych mężczyzn. Ich przyczyna leży najczęściej w niewłaściwym trybie życia lub stresie pojawiającym się każdego dnia. Natomiast wraz z wiekiem u mężczyzn obserwuje się spadek testosteronu, co przyczynia się do obniżenia sprawności seksualnej. Sięganie w takich przypadkach po preparaty naturalne, oparte na leczniczych ziołach takich, jak buzdyganek naziemny to najlepsza i najbezpieczniejsza metoda poprawy życia seksualnego.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj