Butelka Dafi – zdrowa filtrowana woda zawsze przy Tobie

Zależy Ci na zdrowiu i dbałości o środowisko? Poznaj butelkę Dafi i miej zawsze przy sobie smaczną wodę!

Starasz się dbać zarówno o swoje zdrowie, jak i środowisko? To świetnie, bo butelka z filtrem to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele korzyści. Poznaj najważniejsze z nich! Wygoda, ekologia i oszczędności to 3 główne zalety korzystania z butelki z filtrem, którą znajdziesz na stronie Dafi: www.sklep.dafi.pl.

Smaczna i oczyszczona woda

Do wyboru masz wodę z kranu oraz mineralną butelkowaną. Nie da się jednak ukryć, że zarówno pierwszy wybór, jak i drugi nie jest pozbawiony wad. Woda z kranu jest chlorowana, co da się łatwo wyczuć w jej smaku oraz zapachu. Co więcej, prócz chloru bardzo często w takiej wodzie znajdują się związki mogące negatywnie wpływać na jej właściwości, a także sprawiają, że smak wody ulega znaczącemu pogorszeniu.

W przypadku wody butelkowanej problem leży w zanieczyszczaniu środowiska. Plastik rozkłada się bardzo długo, a produkowanie niepotrzebnych śmieci z pewnością nie jest proekologiczne. Wystarczy policzyć, ile wody wypijasz przez miesiąc i przekonać się, że to ogromne ilości zbędnego plastiku.

Filtry do wody zapewniają lepszy smak i zapach. To wpływa nie tylko na Twoje zdrowie, ale również na przyjemność spożywania wody oraz napojów przygotowanych na jej bazie.

Wygoda

Noszenie ze sobą butelki z filtrem jest wygodnym rozwiązaniem. Jej optymalna pojemność (0,5 l) sprawi, że starczy Ci na część dnia, a jednocześnie nie będzie za ciężka — zmieści się nawet do małej torebki. Butelka wyposażona jest w filtr węglowy, który usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru. Filtry do wody w butelkach Dafi wykonane są z łupin orzecha kokosowego. Korek sportowy zwiększa wygodę korzystania z butelki, nawet w trakcie wymagających aktywności. Co więcej, butelka z filtrem została wykonana z najwyższej jakości surowców, a do tego jest wielokrotnego użytku – co nie generuje dużej ilości odpadków i jest dla Ciebie znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Wystarczy przed wyjściem z domu nalać do niej wody z kranu i już!

Oszczędności

Gdy chcesz dbać o środowisko i swoje oszczędności, to wybór butelki Dafi z pewnością będzie trafiony. Wystarczy, że zastanowisz się, o ile mniej śmieci będziesz produkować, a także ile zaoszczędzisz na wodzie butelkowanej, którą kupowałeś do tej pory każdego dnia.

Warto już teraz zadbać o swój zdrowy styl życia, wygodę i oczywiście oszczędności!

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj