Bielizna w rytmie natury

Współczesna kobieta dba nie tylko o swój rozwój duchowy, ale przede wszystkim o swoje ciało i sylwetkę. Życie w zgodzie z naturalnym rytmem otwiera przed nimi nowe wyzwania i możliwości. Firma Marilyn wypuściła na rynek nową wiosenną kolekcję bielizny By Nature.

Marilyn By Nature to linia komfortowej bielizny bawełnianej. Delikatne wykończenie zapewnia wygodę oraz doskonałe dopasowanie do linii ciała, a tym na czym najbardziej zależy kobiecie XXI wieku jest właśnie komfort, który powinna odczuwać podczas całego dnia pełnego wyzwań.

Kolekcja składa się z wygodnych elastycznych topów (By Nature Body, By Nature Donna i By Nature Top) oraz damskich slipek (By Nature Perizona, By Nature Slip oraz By Nature Slip Mini) dostępnych w kolorze czarnym, białym oraz cielistym.

Podstawową zaletą tej serii jest komfort jej użytkowania. Bielizna nie tylko w doskonały sposób ujędrnia kobiece ciało i podkreśla jego atuty, ale gwarantuje pełną swobodę ruchów – nie uciska, ani nie krępuje. Kobiety mogą czuć się w niej nie tylko seksownie, ale przede wszystkim wygodnie, a mikrowłókna bawełniane gwarantują każdej użytkowniczce przewiewność, co powoduje efekt niespotykanej świeżości i lekkości przez cały dzień.

Produkty z nowej kolekcji dostępne są w salonach firmowych Marilyn oraz w sklepie internetowym www.e-marilyn.pl. Wiosenne modele bielizny bez wątpienia staną się niezastąpionym elementem garderoby każdej aktywnej kobiety.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj