3 zawsze trafione prezenty na Dzień Matki

26 maja zbliża się wielkimi krokami. Czy myślałeś już, jaką niespodziankę sprawić mamie z tej okazji? Jeśli nie masz pomysłu na podarunek, zainspiruj się listą zawsze trafionych prezentów, które można łatwo kupić w niemal każdym supermarkecie podczas robienia zakupów spożywczych.

Jeśli w tym roku nie miałeś czasu, aby biegać po centrach handlowych w poszukiwaniu idealnego prezentu na Dzień Matki, możesz to szybko nadrobić. Bardzo eleganckim pomysłem zawsze są kwiaty, szczególnie jako dodatek do jednego z trzech proponowanych produktów. Pachnący bukiet w towarzystwie kosza delikatesowego, pysznego wina albo bonu podarunkowego na pewno sprawi, że mama poczuje się wyjątkowo.

1. Kosz delikatesowy

Kawa, herbata czy czekoladki to zarówno elegancki, jak i praktyczny prezent. Nie może być nietrafiony dlatego, że zwyczajnie w każdym domu przydają się artykuły spożywcze. Jeśli chcesz pokusić się o bardziej wytworny podarunek, możesz zdecydować się na zakup kosza delikatesowego. Gotowe kosze złożone ze słodyczy, kawy, herbaty oraz ewentualnie alkoholu kupisz w sklepach zajmujących się wysyłką podarunków, ale także i w supermarketach online, na przykład Piotr i Paweł lub Frisco. Opinie o koszach prezentowych świadczą jednoznacznie, że to jeden z najbardziej eleganckich podarunków.

2. Dobre wino

Jeśli twoja mama jest koneserem jakościowych trunków, na pewno ucieszy się z wina. Czerwone, różowe, białe, musujące – wybór zależy od upodobań obdarowywanej osoby. Jeśli nie znasz się na winach a nie masz czasu na wizytę w winiarni, skorzystaj z oferty sklepu online który dokładnie opisuje sprzedawane trunki. Dobrym pomysłem będzie sklep Frisco – opinie o winach z oferty Faktorii Win oraz win polecanych przez Marka Konrada są bardzo wyczerpujące i mogą stanowić doskonałą wskazówkę. Dobrą ofertę win znajdziesz także w Auchan Direct oraz sklepie Piotr i Paweł.

3. Bon zakupowy

Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na trafiony podarunek dla twojej mamy, możesz pokusić się o zakup bonu podarunkowego. Od jej upodobań i preferencji powinno zależeć, w którym sklepie będzie mogła zrealizować bon. Zawsze warto zastanowić się nad przedpłaconą kartą podarunkową do jednego ze sklepów odzieżowych albo obuwniczych. Wybierz ten, w którym mama najbardziej lubi robić zakupy.

Dobrze mogą sprawdzić się także bony podarunkowe do sieciowych księgarń (Matras, Empik) albo sklepów z wyposażeniem wnętrz (Home&You, Jysk). Pomysłem, który ma szansę się sprawdzić może być też bon podarunkowy, który mama zrealizuje w jednym z internetowych delikatesów, na przykład Piotr i Paweł albo Frisco. Opinie o kartach podarunkowych do supermarketów są jednak dość podzielone, dlatego zanim podarujesz mamie taki bon zakupowy upewnij się, że to dobra decyzja.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj