3 sposoby na tani catering dietetyczny

Chciałbyś jeść zdrowo, ale nie masz czasu gotować, ani chodzić na zakupy. Zastanawiasz się więc nad wyborem cateringu dietetycznego. Podoba ci się wygoda. Podoba ci się, że nie musisz troszczyć się o to, co zjesz w ciągu dnia. Jedyny minus to cena – słyszałeś, że cateringi są bardzo drogie, ale czy tak jest w rzeczywistości?

Catering dietetyczny to zestaw pięciu posiłków, który dostarczany jest każdego dnia rano do twojego domu,  miejsca pracy lub tam gdzie jest ci wygodnie. Co to oznacza?

Oznacza to, że poza pysznymi zdrowymi posiłkami zyskujesz również czas. Nie musisz już chodzić na zakupy ani stać w kolejce w sklepie spożywczym. Nie musisz zastanawiać się co zjesz dziś, ani następnego dnia w pracy. Nie martwisz się już o to, że znów w lodówce zepsuło się jedzenie, za które tyle zapłaciłeś. Ale co zrobić, żeby nie wydać na catering majątku

1. Zestaw próbny

Zanim zaczniesz przygodę z cateringiem warto zamówić zestaw próbny. Zestaw próbny, czyli innymi słowy jeden dzień z cateringiem w bardzo dobrej cenie. W Pomelo Food Company zestaw próbny kosztuje 39 zł. Oznacza to, że płacisz 39 zł i otrzymujesz 5 posiłków na cały dzień. Po przeliczeniu okazuje się, że w takiej opcji płacimy tylko 7 złotych 80 groszy za jeden posiłek! Zestaw próbny pozwoli ci spróbować przykładowych dań i przekonać się czy catering jest w ogóle dla ciebie.

2. Czyhanie na promocje

Jeżeli jesteś po dniu próbnym i chciałbyś zamówić dietę na cały miesiąc to warto wiedzieć, że firmy cateringowe często organizują różnego rodzaju promocje. Podczas trwania promocji możesz zamówić catering w bardzo korzystnych cenach. W Pomelo możesz na przykład zyskać nawet do 5 dni cateringu dietetycznego gratis. Warto więc obserwować profile społecznościowe firm cateringowych, bo to zwykle na nich właściciele umieszczają informacje o zniżkach i promocjach dla obserwatorów.

3. Grupowe zamówienia pod jeden adres

Inną opcją na tańszy catering dietetyczny jest zachęcenie do jego zamówienia większej ilości osób.

Przykład?

Pracujesz w firmie, w której wiesz, że znajomi też nie lubią gotować i chodzić na zakupy. Powiedz im o idei catering dietetycznego i zachęć do wspólnego jego zamówienia w tej samej firmie cateringowej. Grupowe zamówienia pod jeden wskazany adres nagradzane są dużymi zniżkami.

Podsumowując, obserwuj profile społecznościowe, zachęcaj znajomych, a cena cateringu dietetycznego nie będzie tak wysoka jak może się to wydawać. Znasz inne sposoby na oszczędzanie w tym zakresie? Daj koniecznie znać!

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj