3 pomysły na kreatywny wieczór panieński

Wieczór panieński na długo powinien pozostać w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto spędzić go w wyjątkowej, nietypowej atmosferze. Organizatorki powinny zadbać nie tylko o kreatywną aranżację samego wydarzenia, ale także o entuzjazm i dobry humor wszystkich uczestniczek. Oto 3 pomysły na niezapomniany wieczór panieński.

 

Organizując takie wydarzenie przede wszystkim należy pomyśleć o oprawie. Bez względu na to, który pomysł na wieczór panieński wybierzecie, zwróćcie szczególną uwagę na szczegóły. Wszystko powinno być doskonale przygotowane i zapięte na przysłowiowy „ostatni guzik”. Ale w tym wszystkim najważniejsze jest to, aby Panna Młoda czuła się wyjątkowo.

1. Kurs gotowania

To z pewnością jest nietypowy pomysł na wieczór panieński. Aby zorganizować kurs gotowania dla Panny Młodej i innych uczestniczek, wystarczy zaaranżować przestrzeń mieszkania i „zatrudnić” kucharza, który zaangażuje się we wspólne gotowanie. Wspólnie z kucharzem można przygotować ciekawe przekąski, danie główne lub kolorowe drinki na późniejsze świętowanie, a przy okazji nauczyć się gotować! To z pewnością potrzebna umiejętność, która przyda się każdej przyszłej żonie. Bo we współczesnym świecie każda kobieta powinna potrafić gotować!

2. Wypad do pokoju zagadek

Escape room to nietypowe miejsce na wieczór panieński. To prawdziwa gratka dla fanek rozwiązywania zagadek! Zabawa polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju, w którym grupa, maksymalnie 6-osobowa, zostaje zamknięta na 45-60 minut. W tym czasie trzeba wykazać się umiejętnościami logicznego i kreatywnego myślenia, rozwiązać szereg zagadek i połączyć je w jedną, logiczną całość. – Escape room cieszy się coraz większą popularnością wśród organizatorów wieczorów panieńskich lub kawalerskich. Uczestnicy coraz częściej stawiają na kreatywne spędzenie tego czasu, dlatego chętniej wybierają takie miejsca. Zabawa wymaga współpracy całej grupy, a w razie problemów organizatorzy służą pomocą w rozwiązaniu zagadek. Sytuacja panująca w pokoju monitorowana jest na bieżąco, dzięki czemu w każdej chwili możemy pokierować grupę, aby udało jej się wydostać z pokoju – mówi Fryderyk Gajewski z firmy Captivity, która organizuje escape room w Warszawie.

3. Body painting

Body painting to kreatywna zabawa polegająca na malowaniu ciała. Sprawdza się na wieczorze panieńskim, w czasie którego można przeprowadzić konkurs polegający na najciekawszym rysunku na ciele Panny Młodej lub innych uczestniczek. Dziewczyny mogą podzielić się na kilka grup, z czego każda grupa maluje inny fragment ciała Panny Młodej – jedna maluje twarz, inna ręce, a jeszcze inna głowę. Tym sposobem wygrywa ta grupa, której rysunek najbardziej spodoba się Pannie Młodej. Pamiętajcie, aby kupić do tego specjalnie farby przeznaczone tylko do body paintingu, żeby nie było problemów ze zmyciem!

Pomysłów na spędzenie kreatywnego wieczoru panieńskiego można mnożyć. Warto jednak zdecydować się na taki, który będzie wyjątkowy dla Panny Młodej i na długo pozostanie w jej pamięci.

Musisz się zalogować, aby móc komentować Zaloguj